12 000 HUF
Vitéz Csikós Jenő: Túl a Kárpátokon. Bp.,én.,Stádium, 258 p.+16 (fekete-fehér) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, az eredetiről fénymásolt borítóval, a borítón kopásnyomokkal, az elülső tábla belsején kis sérüléssel, foltos lapokkal, egy lapon szakadással, 1944 júniusi possessori bejegyzéssel. A mű szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján. Rendkívül ritka!