15268.
39. Closed major auction
Books: Natural sciences, Medicine
8 000 HUF
Mikecz Béla: Lóismeret-vezérfonal. Bp.,[1936.],Monopol, 128 p. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.