10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Csokonai Vitéz Mihály: Csokonai válogatott munkái. 1-3. köt. [Egybekötve.] Kéziratok s eredeti kiadások alapján Toldy Ferencz. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 1 (költő arcképe) t.+207;155+1; 184 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Hirháger-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, javított, kissé laza kötéssel, névbejegyzéssel a címlapon, az elülső szennylapon és a hártyapapíron kis szakadással.