6 000 HUF
De Gerando Ágostné gróf Teleki Emma: Antonina és Attila könyve. Írta: Anyjok, - -. A "Teleki Blanka Kör" ötödik kiadványa. Bp., 1899., Légrády, VIII+604 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón apró kopásnyomokkal.