15421. 39. Closed major auction Books: Other rarities
10 000 HUF
0 HUF
[Dumas, Alexandre (1802-1870)] Dumas Sándor: A nászruha. Fordította K. T. Első és második rész. [Egybekötve.] Pest, 1860., Hartleben Konrád Adolf, 2+97; 2+109 p. Kiadói félvászon-kötésben.
Photo of the item taken by : hsz