10 000 HUF
9
Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra. I-II. köt. Pest, 1854., Emich Gusztáv, 4+IV+471+1 p; 4+ 587 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, jó állapotban. Első teljes kiadás