5 000 HUF
23
Illyés Gyula: Válogatott versek. A szerző, Illyés Gyula (1902-1983) író, költő kettős DEDIKÁCIÓJÁVAL, 1944. II. 15., 1964. II. 30. Bp., 1943, Révai, 155 p. Kiadói, velúr-hatású egészvászon-kötésben, kopott borítóval, volt amerikai könyvtári példány.