6 000 HUF
Kövesligethy Radó, dr. A mathematikai és csillagászati földrajz kézikönyve. 320 szövegközti rajzzal Bp., 1899. Kogutowicz. XXII+(2)+911+(1) p. (Tudományos Földrajz Kézikönyvei) Kiadói, gerincén aranyozott egészvászon kötésben. Minimális kopással