5 000 HUF
Németh László: Móricz Zsigmond. A szerző, Németh László (1901-1975) író által DEDIKÁLT példány. Bp., 1943, Turul, ("Jövő-ny."), 111 p.+ 8 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.