10 000 HUF
[Szokoly Viktor] Rajkó: A régi jó táblabiró. Eredeti adomák s tarkaságok. Összegyűjté: - -. [Egybekötve.] Nagyvárad, 1859., Hollósy Lajos, (Tichy Alajos-ny.), VIII+137; VI+160 p. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.