6 000 HUF
Verseghy Ferenc költeményei. Összeszedte: Toldy Ferenc. Pest, 1865., Heckenast Gusztáv, XII+228 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, egy-két lapon kis foxing folttal, de alapvetően jó állapotban.