18 000 HUF
[Voltaire (1694-1778)] Henriás az az Negyedik Henrik Frantzia királynak Életének némelly része, melly Frantzia Versekből ugyan annyi számú 's lábú Versekbe foglaltatott Pétzeli Jó'sef által. Második Izben, némelly változtatásokkal 's jobbításokkal ki-nyomtattatott. Győrben, 1792., Streibig József betűivel, 16 sztl. lev.+309 p. Átkötött kartonált papírkötés, a borítón apró kopásnyomokkal, sérült, szétvált kötéssel, egy sérült lappal.