15023.
39. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
Göőz József: Budapest története. Az ezredéves ünnepség alkalmával. 4. kiad. Bp. 1896. Lampel. 212 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. A budai várat ábrázoló, aranyozott kiadói egészvászon kötésben Volt könyvtári példány, egy két lap széle restaurált.