19022.
39. Closed major auction
Jewellery and precious metal items
150 000 HUF
388,60 EUR, 428,57 USD
Ezüst (Ag) Puttós áttört dísztál, jelzett, peremén egyik áttörésnél sérülés, d: 26 cm, nettó: 496 g