Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 36
2741059
30516
39
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1930. Zn zsidó cserkész jelvény (20x16mm) T:2 / ~1930. Zn jewish scout badge (20x16mm) C:XF
3 000 HUF
2741046
30517
39
Numismatics
~1930. Zománcozott bronz zsidó cserkész gomblyukjelvény (18mm) T:2 kis zománchiba / ~1930. Enamelled bronze jewish scout button badge (18mm) C:XF small enamel error
3 000 HUF
2738449
30518
39
100000
Numismatics
1931. A Turul Szövetség tagszervezetének, a budapesti képzőművészeket tömörítő Székely Bertalan Bajtársi Egyesületének jelzett Ag függője szalagon, zománcbetétes pánttal, "Gál Nap utca 13" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozott felirattal "Székely Bertalan B.E. - Primus Magisterének - 1931. nov. 26." (30x195mm) T:2 kis zománchiba, viseltes szalag / Hungary 1931. Marked Ag pendant of the Member...
100 000 HUF
2734576
30519
39
Numismatics
1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalagon, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: Maklári Mosler Endre (36mm) T:1- / Hungary 1936. "Commemorative Medallion of Gallant Gyula Gömbös" gilt bronze commemorative medallion, with makers mark "LUDVIG BP". Sign.: Endre Maklári Mosler (36mm) C:AU TP 1733.
6 000 HUF
2734569
30520
39
Numismatics
1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" ezüstözött bronz emlékérem mellszalagon, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: Maklári Mosler Endre (36mm) T:2 / Hungary 1936. "Commemorative Medallion of Gallant Gyula Gömbös" silver plated bronze commemorative medallion, with makers mark "LUDVIG BP". Sign.: Endre Maklári Mosler (36mm) C:XF TP 173...
6 000 HUF
2737872
30521
39
180000
Numismatics
~1937-1945. "Magyar Vöröskereszt Légimentő" zománcozott nagyméretű bronz jelvény, hátlapon rögzítőpántokkal, a pántok alatt "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (71x79mm) T:1-,2 zománcon felszíni karcok / Hungary ~1937-1945. "Magyar Vöröskereszt Légimentő (Hungarian Red Cross Airborne Rescue)" large-size enamelled bronze badge with fold-prongs on reverse, with "BERÁN N BPEST" maker's mark under the p...
180 000 HUF
2739191
30522
39
55000
Numismatics
1939. "VI. M.P.P (VI. Magyar Pilóta Piknik) - 1939" zománcozott bronz jelvény, két helyen "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel a hátoldalon (23x29mm) T:1- / Hungary 1939. "VI. M.P.P. (6th Hunarian Pilot Picnic) - 1939" enamelled bronze badge with "BERÁN N BPEST" maker's mark at two places (23x29mm) C:AU
55 000 HUF
2738170
30523
39
30000
Numismatics
1941. "Muraköz visszatért" zománcozott bronz gomblyukjelvény, hátoldalon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (20x15mm) T:1- / Hungary 1941. "Muraköz visszatért (Medimurje has returned)" enamelled bronze buttonhole badge with "LUDVIG BP" maker's mark (20x15mm) C:AU
30 000 HUF
2734554
30524
39
4200
Numismatics
~1942. "CORVINEUM Ifjúsági Önkéntes Szolgálat" Zn jelvény (40mm) T:2 / Hungary ~1930. "CORVINEUM Youth Volunteer Service" Zn badge (40mm) C:XF
4 200 HUF
2696748
30525
39
75000
Numismatics
~1947. "Aranykalászos Gazda" Tildy-címeres zománcozott bronz jelvény, csavaros hátlap, "CEGLÉD 25" gravírozással (46x24mm) T:1-,2 ph. / Hungary ~1947. "Aranykalászos Gazda" enamelled screwback bronze badge with Tildy coat of arms, engraved on backside "CEGLÉD 25" (46x24mm) C:AU,XF edge error
75 000 HUF
2739203
30526
39
30000
Numismatics
~1947. "MASZOVLET (Magyar-Szovjet Polgári Légiforgalmi Rt.)" zománcozott kitűző, Kossuth-címerrel, hátoldalon "LUDVIG, BP" gyártói jelzéssel (18x22mm) T:2 javított tű / Hungary ~1947. "Hungarian-Soviet Civil Aviation Co." enamelled pin, with Kossuth coat-of-arms, makers mark on backside "LUDVIG, BP" (18x22mm) C:XF repaired needle
30 000 HUF
2734320
30527
39
5500
Numismatics
~1947-1962. "Szakma kiváló dolgozója - könnyűipar" Rákosi-címeres, aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés, igazolvánnyal, eredeti tokban + "Sztahanovista" zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, igazolvánnyal, eredeti tokban + "Magyar Dolgozók Pártja" és "Magyar Kommunista Párt" tagsági igazolványok T:2 zománchiba / Hungary ~1947-1962. "Excellent worker by profession - light industry" gilt, enam...
5 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035