Ispánki József (1906-1992) 1938. "Hazatért felvidéki testvéreit magyar szeretettel köszönti Budapest székesfőváros közönsége / Az ezeréves Magyarország első királya Szent István évében 1038-1938" kétoldalas öntött bronz emlékérem (83mm) T:2,2- patina / Hungary 1938. "Entry of the Hungarian Troops to Upper Hungary" two-sided cast bronze commemorative medallion. Sign: József Ispánki (83mm) C:XF,VF ...
Képíró Zoltán (1944-1981) 1978. "AZ MSZMP KB. Párttörténeti Intézete 1948-78 / Lenin,Engels,Marx" kétoldalas bronz emlékplakett (98mm) T:1- patina, egyik oldalán két kis ráragasztott papír / Hungary 1978. "Institute of Party History of the Hungarian Socialist Workers' Party 1948-78 / Lenin,Engels,Marx". Two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Zoltán Képíró (98mm) C:AU patina, two small pi...
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Claudius" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (20g/0.835/29mm) T:1 patina / Hungary 1988. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Claudius" two-sided marked Ag commemorative medallion, designed by Sándor Kiss (20g/0.835/29mm) C:UNC patina Adamo SH9
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Claudius" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:1,1- kis ph / Hungary 1988. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Claudius" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Sándor Kiss (29mm) C:UNC,AU small edge error Adamo SH9
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" bronz emlékérem (55,5mm) T:1-,2 patina / Hungary 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" bronze commemorative medallion. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (55,5mm) C:A...
Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Commodus" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (20g/0.835/29mm) T:1- patina / Hungary 1989. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Commodus" two-sided marked Ag commemorative medallion, designed by Márta Lesenyei (20g/0.835/29mm) C:AU patina Adamo SH10
Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Commodus" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:1 / Hungary 1989. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Commodus" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Márta Lesenyei (29mm) C:UNC Adamo SH10
Lesenyei Márta (1930-) 1992. "MÉE Szombathelyi Csoport - Constantinus" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (20g/0.835/29mm) T:1 kis patina / Hungary 1992. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Constantinus" two-sided marked Ag commemorative medallion, designed by Márta Lesenyei (20g/0.835/29mm) C:UNC small patina Adamo SH12
Löfkovits Arthur (1863-1935) 1914. "A Debreczeni Kereskedelmi és Iparkamara kitüntető érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek! - Kocsár Károly 1906" jelzetlen Ag emlékérem (44,26g/50mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1914. "Honorary Medal of the Debrecen Chamber of Commerce and Industry / Excellent Students become Excellent Masters! - Károly Kocsár 1906" unmarked Ag commemorative medallion. Si...
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" kétoldalas bronz emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI SVO ALBA REGIA / 1038-1938" (75mm) T:1- ph / Hungary 1938. SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI SVO ALBA REGIA / 1038-1938" two-sided bronze medallion. Sign.: Walter Madarassy (75mm) C:AU edge error HPII 1657.
Madarassy Walter (1909-1994) DN "PRO FIDE PATRIA PROXIMIQVE CARITATE / ORDO MAGNUS SANCTI EMERICI" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (65mm) T:1- kis ph / Hungary ND "PRO FIDE PATRIA PROXIMIQVE CARITATE / ORDO MAGNUS SANCTI EMERICI" two-sided, silver-plated metal commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (65mm) C:AU small edge error