Carl Radnitzky (1818-1901) 1870. "A Selmecbányai Bányászati és Erdészeti Akadémia 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem. "A. MARIA. THERESIA. HUNG: REGE. METALLICORUM. ACADEMIA - C. RADNITZKY / SCHEMNICII. CONDITA. 1770. PRIMUM. SECULUM. CELEBRAT. 1870" (69mm) T:1- patina / Hungary 1870. "100th Anniversary of the Mining and Forestry Academy in Banska Stiavnica" two-sided bronze commemorativ...
Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN "Karl Marx 1818-1883" egyoldalas bronz plakett (120mm) T:1- patina, hátoldalán kis papírcetli / Hungary ND "Karl Marx 1818-1883" two-sided bronze plaque. Sign.:Emma Sz. Egyed (120mm) C:AU patina, a small piece of paper glued on its backside
Tornay Endre András (1949-2008) 1990. "Art of today 3rd - Művészet ma - FMK (Fiatal Művészek Klubja) Gallery Hungary" kétoldalas bronz emlékplakett (110mm) T:1- kis patina / Hungary 1990. "Art of today 3rd - FMK (Young Artist's Club) Gallery Hungary" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Endre András Tornay (110mm) C:AU small patina
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:2 köriratban lyuktömés / Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF plugged hole in the lettering