Bulgária 1933. "Balkán Háborús Emlékérem 1912-1913" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina Bulgaria ~1933-1939. "Medal for Participation in the Balcan Wars 1912-1913" gilt bronze decoration with ribbon! C:AU patina
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration with ribbon C:AU patina
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:1- kis ph., patina Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU small edge error, patina
Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalaggal, "Rothe & Neffe Wien" tokban, ismeretlen katona fényképével és két darab, a tokba rögzített sapkajelvénnyel "1914 Weltkrieg 1915 - Mit vereinter kraft Heeresgruppe Mackensen" bronz sapkajelvény T:1,2 / German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration with ribbon, in a "Rothe & Neffe Wien" case, with unknown soldier's photo...
Német Birodalom ~1914-1918. "Hessen I R 14" a 14. Hesseni Gyalogezred zománcozott sapkajelvénye (35x21mm) T:1-,2 German Empire ~1914-1918. "Hessen I R 14" enamelled bronze cap badge of the 14th Hessen Infantry Regiment (35x21mm) C:AU,XF
Német Birodalom 1914-1918. "Katonai Érdemkereszt" aranyozott Ag kitüntetés, viseleti példány, peremen "W (Wagner)" gyártói jel és "835" beütés, mellszalaggal, eredeti, kissé kopott dísztokban. A Hermann Historica 77. aukcióján szerepelt 2018-ban, számlával! T:1- patina / German Empire 1914-1918. "Military Merit Cross" gilt Ag decoration for wearing, on the edge with "W (Wagner)" makers mark and "8...
Német Birodalom 1915. "Kárpáti őrség 1914-1915 - Déli Német Hadsereg" bronz lemezjelvény, hátoldalon "ENT[...]HPTM SWOBODA AUSGEF ATEILER GURSCHNER WIEN VII/2" (38x27mm) T:1- / German Empire 1915. "Karpathen wacht 1914-1915 - Deutsche Südarmee (Carpathian Watch 1914-1915 - German Southern Army" bronze sheet metal badge with "ENT[...]HPTM SWOBODA AUSGEF ATEILER GURSCHNER WIEN VII/2" maker's mark (3...
Német 3. Birodalom 1934. "Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918" bronz kitüntetés háromszög mellszalagon T:1- / German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants" bronze decoration with triangle ribbon C:AU
Német 3. Birodalom 1934. "Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918" hadifém kitüntetés háromszög mellszalagon T:2 / German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants" Zn decoration with triangle ribbon C:XF
Német 3. Birodalom 1934. "Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918 kardok nélkül" sherardírozott Fe kitüntetés mellszalagon, "WS" gyártói jelzéssel T:1- / German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants" sherardised Fe decoration with ribbon, with "WS" makers mark C:AU