Military

Number of items: 149

Bulgária 1933. "Balkán Háborús Emlékérem 1912-1913" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina Bulgaria ~1933-1939. "Medal for Participation in the Balcan Wars 1912-1913" gilt bronze decoration with ribbon! C:AU patina
30482.

12 000 HUF
31,09
34,29

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration with ribbon C:AU patina
30483.

4 000 HUF
10,36
11,43

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:1- kis ph., patina Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU small edge error, patina
30484.

10 000 HUF
25,91
28,57

Görögország 1892. "Megváltó Rend" lovagkeresztjének adományozásával kapcsolatos értesítés / Greece 1892. "Order of the Redeemer" document regarding the Knight's Cross awarding
30485.

8 000 HUF
20,73
22,86

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalaggal, "Rothe & Neffe Wien" tokban, ismeretlen katona fényképével és két darab, a tokba rögzített sapkajelvénnyel "1914 Weltkrieg 1915 - Mit vereinter kraft Heeresgruppe Mackensen" bronz sapkajelvény T:1,2 / German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration with ribbon, in a "Rothe & Neffe Wien" case, with unknown soldier's photo with two cap badges fastened to the case C:AU,XF
30486.

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalaggal, "Rothe & Neffe Wien" tokban, ismeretlen katona fényképével és két darab, a tokba rögzített sapkajelvénnyel "1914 Weltkrieg 1915 - Mit vereinter kraft Heeresgruppe Mackensen" bronz sapkajelvény T:1,2 / German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration with ribbon, in a "Rothe & Neffe Wien" case, with unknown soldier's photo...

100 000 HUF
259,07
285,71

Német Birodalom ~1914-1918. "Hessen I R 14" a 14. Hesseni Gyalogezred zománcozott sapkajelvénye (35x21mm) T:1-,2 German Empire ~1914-1918. "Hessen I R 14" enamelled bronze cap badge of the 14th Hessen Infantry Regiment (35x21mm) C:AU,XF
30487.

24 000 HUF
62,18
68,57

Német Birodalom 1914-1918. "Katonai Érdemkereszt" aranyozott Ag kitüntetés, viseleti példány, peremen "W (Wagner)" gyártói jel és "835" beütés, mellszalaggal, eredeti, kissé kopott dísztokban. A Hermann Historica 77. aukcióján szerepelt 2018-ban, számlával! T:1- patina / German Empire 1914-1918. "Military Merit Cross" gilt Ag decoration for wearing, on the edge with "W (Wagner)" makers mark and "835" mark, with ribbon, in original, slightly worn case. It was a lot the at the Hermann Historica's 77th auction, with invoice! C:AU patina
30488.

Német Birodalom 1914-1918. "Katonai Érdemkereszt" aranyozott Ag kitüntetés, viseleti példány, peremen "W (Wagner)" gyártói jel és "835" beütés, mellszalaggal, eredeti, kissé kopott dísztokban. A Hermann Historica 77. aukcióján szerepelt 2018-ban, számlával! T:1- patina / German Empire 1914-1918. "Military Merit Cross" gilt Ag decoration for wearing, on the edge with "W (Wagner)" makers mark and "8...

600 000 HUF
1 554,40
1 714,29

Német Birodalom 1915. "Kárpáti őrség 1914-1915 - Déli Német Hadsereg" bronz lemezjelvény, hátoldalon "ENT[...]HPTM SWOBODA AUSGEF ATEILER GURSCHNER WIEN VII/2" (38x27mm) T:1- / German Empire 1915. "Karpathen wacht 1914-1915 - Deutsche Südarmee (Carpathian Watch 1914-1915 - German Southern Army" bronze sheet metal badge with "ENT[...]HPTM SWOBODA AUSGEF ATEILER GURSCHNER WIEN VII/2" maker's mark (38x27mm) C:AU
30489.

Német Birodalom 1915. "Kárpáti őrség 1914-1915 - Déli Német Hadsereg" bronz lemezjelvény, hátoldalon "ENT[...]HPTM SWOBODA AUSGEF ATEILER GURSCHNER WIEN VII/2" (38x27mm) T:1- / German Empire 1915. "Karpathen wacht 1914-1915 - Deutsche Südarmee (Carpathian Watch 1914-1915 - German Southern Army" bronze sheet metal badge with "ENT[...]HPTM SWOBODA AUSGEF ATEILER GURSCHNER WIEN VII/2" maker's mark (3...

16 000 HUF
41,45
45,71

Német Birodalom 1917. "Heeresgruppe Mäckensen - Feldzug gegen Rumänien - 1916-1917" Zn sapkajelvény (38x30mm) T:1- / German Empire 1917. "Heeresgruppe Mäckensen - Feldzug gegen Rumänien - 1916-1917" Zn cap badge (38x30mm) C:AU
30490.

30 000 HUF
77,72
85,71

Német 3. Birodalom 1934. "Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918" bronz kitüntetés háromszög mellszalagon T:1- / German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants" bronze decoration with triangle ribbon C:AU
30491.

14 000 HUF
36,27
40,00

Német 3. Birodalom 1934. "Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918" hadifém kitüntetés háromszög mellszalagon T:2 / German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants" Zn decoration with triangle ribbon C:XF
30492.

14 000 HUF
36,27
40,00

Német 3. Birodalom 1934. "Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918 kardok nélkül" sherardírozott Fe kitüntetés mellszalagon, "WS" gyártói jelzéssel T:1- / German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants" sherardised Fe decoration with ribbon, with "WS" makers mark C:AU
30493.

14 000 HUF
36,27
40,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF