Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "ERZHERZOG THRONFOLGER CARL FRANZ JOSEF / MCMXV (Carl Franz Josef (IV. Károly) főherceg, trónörökös)" kétoldalas Zn emlékérem. Szign.: Weinberger (50mm) T:1-,2 patina, egy karc / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "ERZHERZOG THRONFOLGER CARL FRANZ JOSEF / MCMXV" two-sided Zn commemorative medallion. Sign.: Weinberger (50mm) C:AU,XF patina, a scratch
1915. "Ferenc József / 1915. október 3-4. - Budapest" kétoldalas bronz hadi kiállítási érem lánccal, peremén "WIRTH" gyártói jelzéssel (50x32mm) T:2 patina / Hungary 1915. "Franz Joseph / October 3-4 1915 - Budapest" two-sided bronze War Exhibition Medal on a chain, with "WIRTH" maker's mark on the edge (50x32mm) C:XF patina
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó-hadsereg 1915" bronz sapkajelvény, hátoldalán "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" gyártói jelzéssel (44x30mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Isonzo-Armee 1915" marked Ag cap badge with "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" maker's mark on the back (44x30mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15" bronz sapkajelvény "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (40x23mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. "WINTERFELDZUG 1914-1915 IN DEN KARPATHEN - 2. ARMEE - VIRIBUS UNITIS (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians)" bronze cap badge with maker's mark "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" (40x23mm) C:...
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Weihnachten im Felde - F.K - R. 6" a 6. Tábori tüzérezred Zn sapkajelvénye (37x26mm) tű nélkül T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Weihnachten im Felde - F.K - R. 6" Zn cap badge of the 6th Field Artillery Regiment (37x26mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "19. F.A.B. - Heil St. Barbara - Feldzug 1914-16" A 19. Tábori Tüzér Zászlóalj Zn sapkajelvénye (28x32mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy "19. F.A.B. - Heil St. Barbara - Feldzug 1914-1916" Zn cap badge of the 19th Field Artillery Battalion (28x32mm) C:AU