1918. "Sebesültek Érme" Al kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: R. Placht (38mm) T:2 / Hungary 1918. "Wound Medal - Laeso Militi" Al decoration with original ribbon. Sign.: R. Placht (38mm) C:XF NMK 328.
1919. "Magyar Nemzeti Hadsereg 1919" zománcozott sapkajelvény (37x31mm) T:1- / Hungary 1919. "Magyar Nemzeti Hadsereg 1919 (Hungarian National Army)" enamelled cap badge (37x31mm) C:AU
1919. "Székely Hadosztály" sapkajelvénye (46x37mm) sorszámozott "1700" hátlappal T:2 kis zománchibák / Hungary 1919. "Székely Division" enamelled cap badge with "1700" serial number number on back (46x37mm) C:XF small enamel errors
1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, ezüst kard rátéttel, ritkán előforduló csavaros hátlappal! Gyártói jelzés nélkül, hátlapon bekarcolt "1276" sorszámmal (58x38mm) T:1- zománchibák / Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with silver word overlay, with rarely seen screw-type back! Without maker's mark and engraved "1276" serial number (58x38mm) C:UNC ena...
1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel, a pánton beütött "2323" sorszámmal (57x37mm) T:1 / Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, on the back two oblique bands, with makers mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7.", with "2323" serial number (57x37mm) C:UNC NMK 334.
1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, ezüst kard feltéttel, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel, duplaveret (57x37mm) T:1 - zománchibák / Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with silver word overlay, on the back two oblique bands, with makers mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7.", twice struck piece (5...
1922. "A Magyar Vöröskereszt Érdemcsillaga" aranyozott, zománcozott gomblyukjelvény miniatűr, hátlapon "BOCZÁN GY BUDAPEST" gyártói jelzéssel (~22x22mm) T:1- kis zománchiba / Hungary 1922. "Hungarian Red Cross, Star of Merit" gilt, enamelled buttonhole badge miniature with "BOCZÁN GY BUDAPEST" maker's mark (~22x22mm) C:AU small enamel error
1922. "A Magyar Vöröskereszt Érdemkeresztje" aranyozott, zománcozott, jelzetlen Ag jelvény, közepén a vörös kereszt 8,5mm-es T:1- kis patina / Hungary 1922. "Hungarian Red Cross, Cross of Merit" gilt, enamelled, unmarked Ag decoration, with a 8,5mm red cross in the middle C:AU small patina NMK 338.