Military

Number of items: 149

1922. "Magyar Ezüst Érdemérem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon, adományozói dísztokban T:1- / Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal of Merit / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII" Ag decoration on ribbon, without hallmark, in original award case C:AU NMK 390.
30441.

40 000 HUF
103,63
114,29
15

1922. "Magyar Koronás Bronzérem vörös-fehér szegélyezésű szalagon (katonai tagozat)" aranyozott, peremén jelzett bronz kitüntetés T:2 kicsit kopott aranyozás / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with red and white bordered ribbon (military deparment)" gilt bronze decoration with hallmark on the edge C:XF little worn gilt NMK 413.
30442.

50 000 HUF
129,53
142,86

1923. "II. osztályú nem katona állományú Tiszti Szolgálati Jel" kitüntetés mellszalagon T:2 ezüstözés lekopott / Hungary 1923. "Officers' Distinction for Long Service non-Combatants, 2nd Class" decoration with silver plated overlay on ribbon C:XF silvering worn NMK 350.
30443.

30 000 HUF
77,72
85,71

1923. "I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1-,2 kopott aranyozás, a kereszt egyik száránál kis anyaghiány / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class" gilt and silver plated bronze decoration on ribbon C:AU,XF worn gilt, a small lack of material at one of the cross's bar NMK.:355.
30444.

20 000 HUF
51,81
57,14

1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" részben ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1- hátoldalán benyomódás / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 2nd Class" partly silver-plated bronze decoration on ribbon C:AU dent on reverse NMK 356.
30445.

15 000 HUF
38,86
42,86

1923. "Legénységi Szolgálati Díszérem" bronz kitüntetés ezüstözött rátéttel, mellszalagon T:1- patina /  Hungary 1923. "Medal for Long Service for the Soldiers" bronze decoration with silver plated overlay on ribbon C:AU patina NMK.:360.
30446.

80 000 HUF
207,25
228,57

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, peremen "BRONZ" fémjellel T:2 kis ph. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on the edge C:XF small egde error NMK 418.
30447.

5 000 HUF
12,95
14,29

~1930. Ludovika Akadémia aranyozott bronz sportügyességi jelvény "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (63x40mm) T:1-,2 kissé kopott aranyozás / Hungary ~1930. Gold plated bronze sports badge of the Ludovika Academy with "LUDVIG BUDAPEST" maker's mark (63x40mm) C:AU,XF slightly worn gold plating
30448.

30 000 HUF
77,72
85,71
11

~1930. Ludovika Akadémia aranyozott bronz sportügyességi jelvény "LUDVIG" gyártói jelzéssel (44x28mm) T:2 kissé kopott aranyozás / Hungary ~1930. Gold plated bronze sports badge of the Ludovika Academy with "LUDVIG" maker's mark (44x28mm) C:XF slightly worn gold plating
30449.

20 000 HUF
51,81
57,14

~1930. "Országos Frontharcos Szövetség" zománcozott bronz gomblyukjelvény, fehér zománc, hátoldalon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (27x17mm) T:1- zománchiba / Hungary ~1930. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled bonze button badge, white enamel, with makers mark "BERÁN N. BPEST" (27x17mm) C:AU enamel error
30450.

40 000 HUF
103,63
114,29

1936. "M. Kir. Légügyi Hivatal - Emlékül" egyoldalas bronz emlékérem hátoldalán gravírozással "Balaton 1936. IX. 4-8." (50mm) T:2 patina /  Hungary 1936. "Hungarian Royal Aviation Office - In memory" one-sided bronze medallion with engraving on the back "Balaton 1936. IX. 4-8." (50mm) C:XF patina
30452.

6 000 HUF
15,54
17,14

1939. "Magyar Érdemrend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott miniatűr gomblyukjelvénye, hátoldalon "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (19mm) T:1- / Hungary 1939. "Star of the Hungarian Order of Merit, Grand Cross" enamelled buttonhole badge with "BERÁN N BPEST" maker's mark on backside (19mm) C:AU
30453.

60 000 HUF
155,44
171,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF