10023.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
120 000 HUF
310,88 EUR, 342,86 USD
1900 körül működött, feltételezhetően magyar festő: Fekvő női akt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 51x81 cm.