Paál Albert (1895-1968): Nagybányai táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Reprodukálva: Sümegi György: Dokumentumok Paál László és Paál Albert festőművészek munkásságáról. Bp., 2024, Könyvpont, 66. o. Dekoratív fakeretben, 120×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Albert Paál (1895-1968): Landscape around Baia Mare. Oil on canvas, signed lower right. Reproduced in the book: Sümeg...
Balla Béla (1882-1965): Nagybánya környéki táj. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 25x35 cm / Béla Balla (1882-1965): Landscape around Baia Mare. Oil on board. Signed lower right. Framed
P. Kováts Ferenc (1911-1983): A nagybányai Szent István-torony télen. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Proveniencia: Vásárlás a művésztől, 1970 körül. Dekoratív fakeretben. 60x38 cm / Ferenc P. Kováts (1911-1983): Snowy Baia Mare. Oil on canvas, signed lower left, with autograph description on the reverse. Provenance: bought directly from the artist, ca. 1970. Fram...
Nagy István (1873-1937): Táj fákkal. Akvarell, szén, pasztellkréta, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 241/971 bírálati számával ellátott címke. A bírálat megerősíti az aukciónkon szereplő tétel eredetiségét, bírálat csatolva a tételhez. Üvegezett fakeretben. 26x40 cm / István Nagy (1873-1937): Landscape with trees. Watercolour and coal on paper, signed lower right. With...
Incze Ferenc (1910-1988): Őszi táj, Erdély, 1940 körül. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült keretben 31x38 cm / Ferenc Incze (1910-1988): Transylvanian landscape in autumn, around 1940. Oil on canvas, signed, framed
Gyimessi (Gyimessy) Kovács Gábor (1905-1983): Erdélyi utca. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 37,5x46,5 cm / oil on canvas, signed, framed
Guzsik Ödön (1902-1954): Budapesti panoráma a Kossuth híddal és a vörös csillaggal ékített Parlamenttel, 1950 k.. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent, fakeretben, 40x55 cm / Ödön Guzsik (1902-1954): Panorama of Budapest with the Kossuth bridge and the Parlament with red star on top of it, around 1950. Oil on wood, signed lower left, framed
Haranghy Jenő (1894-1951): Áradás a Dunán, az újpesti Szúnyog-szigetnél (Népszigetnél), 1928. Szén, tus, papír, Jelezve balra lent. Kiállítva: A Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület első representativ Duna kiállítása, 1933, katalógusa, 46. tétel. Hátoldalán autográf felirattal és Nemzeti Szalon sérült raglapjával. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 45x88 cm