10016.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Bánovszky Miklós (1895-1995): Kirándulók a Balatonparton. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×80 cm / Miklós Bánovszky (1895-1995): Tourists at Lake Balaton. Oil on canvas, signed lower left, framed, 60×80 cm