10038.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Béli Vörös Ernő (1882-1922): Lány korsóval. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 53x35cm. Korabeli, dekoratív, kissé sérült fakeretben / oil on canvas, signed, framed