10013.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
70 000 HUF
Benkhard Ágost (1882-1961): Napfényes táj, 1932. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×70 cm / oil on canvas, signed lower left, framed