10041.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
90 000 HUF
233,16 EUR, 257,14 USD
Fried Pál (1893-1976): Vágtató ménes cowboyyal. Pasztell, papír. Jelzett 40x79,5 cm. Proveniencia: Korábban Szakál Géza (1883-1959) fényképész, fotóművész tulajdonában. Üvegezett fakeretben. / Pál Fried (1893-1955): Cowboy with horses. Pastell on paper. Signed. 40x79,5 cm. Framed. Provenance: Formerly Géza Szakál (1883-1939) photographer, photo artist.