10011.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
100 000 HUF
Haranghy Jenő (1894-1951): Áradás a Dunán, az újpesti Szúnyog-szigetnél (Népszigetnél), 1928. Szén, tus, papír, Jelezve balra lent. Kiállítva: A Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület első representativ Duna kiállítása, 1933, katalógusa, 46. tétel. Hátoldalán autográf felirattal és Nemzeti Szalon sérült raglapjával. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 45x88 cm