10063.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
75 000 HUF
Henczné Deák Adrienne (1890-1956): Csendélet fényképpel és levéllel. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x46 cm. / oil on canvas, signed, framed