10060.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
55 000 HUF
10
Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők, 1928. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum kiviteli bélyegzővel. Dekoratív, sérült keretben. 40x50 cm. / oil on canvas, signed, framed.