10025.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
42 000 HUF
Herman Lipót (1884-1972): Naplemente tanulmány. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal, hagyatéki bélyegzővel és leltári számmal. Dekoratív fakeretben, 20×40 cm.