10020.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
90 000 HUF
Horváth G. Andor (1876-1966): Tökhámozók. Olaj, vászon, jelzett, restaurált. Dekoratív fakeretben, 75×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.