10036.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
34 000 HUF
88,08 EUR, 97,14 USD
Korpács Lajos (19-20. század): Szántás szürke szarvasmarhákkal. Olaj, falemez. Jelezve balra lent: Korpács Lajos. 40x50 cm Korabeli blondel keretben.