10014.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
32 000 HUF
Kunwald Cézár (1870-1947): Balatoni táj. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 17,5x21,5 cm