10022.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
28 000 HUF
Maróti Major Jenő (1871-1945): Csónakázók. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, áttört, kissé sérült üvegezett fakeretben, 35×50 cm.