10005.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
150 000 HUF
Nagy István (1873-1937): Táj fákkal. Akvarell, szén, pasztellkréta, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 241/971 bírálati számával ellátott címke. A bírálat megerősíti az aukciónkon szereplő tétel eredetiségét, bírálat csatolva a tételhez. Üvegezett fakeretben. 26x40 cm / István Nagy (1873-1937): Landscape with trees. Watercolour and coal on paper, signed lower right. With Hungarian National Gallery jury label no. 241/971 on the reverse. The jury confirmed that the drawing is István Nagy's work. framed