10037.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
120 000 HUF
310,88 EUR, 342,86 USD
Neogrády Antal (1861-1942): Legelésző tehenek pásztorfiúval. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kisebb korából adódó sérülésekkel (apró lyukakkal a vásznon). 75×100 cm. Dekoratív fakeretben./ oli on canvas, signed, framed, with very small damages (holes) on the canvas