10024.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
65 000 HUF
13
Nyilasy Sándor (1873-1934): Tere-fere. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán az 1934-ben, Szegeden rendezett Nyilasy Sándor emlékkiállítás raglapjával, azon Cs. Sebestyén Károly (1876-1956) múzeumigazgató aláírásával. Dekoratív keretben, 30×40 cm/ oil on canvas, signed, with exhibition label on the reverse, framed