10035.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
28 000 HUF
Pállya Carolus (1875 - 1948-50 körül): Ló itatás. Olaj, falemez, jelezve balra lent: Carolus Pállya, dekoratív kopott fakeretben, 11x16 cm