10039.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
120 000 HUF
Romek Árpád (1883-1960): Hölgy játékokkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dublírozott. Dekoratív fakeretben. 100x90 cm / oil on canvas, signed lower right, framed