10057.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
3 400 000 HUF
Scheiber Hugó (1873-1950): Táncosnő. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Proveniencia: Korábban Wiesner László szegedi iparművész, bútortervező, lakberendező tulajdonában az 1930-as/40-es években. Üvegezett fa keretben. 69×49 cm / Hugó Scheiber (1873-1950): Dancer. Mixed technique on paper, signed lower left. Provenance: Formerly in the possesion of furniture designer, decorator László Wiesner. Framed. 69×49 cm