10048.
39. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
500 000 HUF
Szőnyi István (1894-1960): Rézkarc album, 100 db-os rézkarc, papír, 44x61 cm minden lap jelzett, Bp., 1956 Koller Galéria (Koller György kiadása) Korabeli haránt alakú bőr kötésben, réz veretekkel, karton tékában. / 100 pcs of etchings on paper, all of them signed, in original album issued 1956