Classic paintongs and graphics

Number of items: 66

Nyilasy Sándor (1873-1934): Tere-fere. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán az 1934-ben, Szegeden rendezett Nyilasy Sándor emlékkiállítás raglapjával, azon Cs. Sebestyén Károly (1876-1956) múzeumigazgató aláírásával. Dekoratív keretben, 30×40 cm/ oil on canvas, signed, with exhibition label on the reverse, framed
10024.

65 000 HUF
168,39
185,71
13

Herman Lipót (1884-1972): Naplemente tanulmány. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal, hagyatéki bélyegzővel és leltári számmal. Dekoratív fakeretben, 20×40 cm.
10025.

42 000 HUF
108,81
120,00

10026.

28 000 HUF
72,54
80,00

Bihari Sándor (1855-1906): Kanális Velencében. Olaj, fa, jelezve jobbra lent (kissé halványan). Hátoldalán Hagyatéki kiállítás, 1906 raglapjával és másik korabeli címkével. Korabeli, szecessziós fakeretben. Külön mellékelve a régi hátlapja, egy másik korabeli címkével. 23x14 cm
10027.

42 000 HUF
108,81
120,00
16

Carlo Brancaccio (1861-1920): Nápoly környéki táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, régi fakeretben. 46x55 cm. / Carlo Brancaccio (1861-1920), Italian painter: Landscape around Naples, Italy. Oil on canvas, signed lower right. Framed. 46x55 cm.
10028.

300 000 HUF
777,20
857,14

Pállya Carolus (1875 - 1948-50 körül): Ökrös szekér. Olaj, fa, jelezve balra lent: Carolus Pállya. 18x26 cm. Dekoratív korabeli keretben.
10029.

30 000 HUF
77,72
85,71

Vastagh Géza (1866-1919): Oroszlán, Berlin, 1890. Szén, pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 19x29 / Géza Vastagh (1866-1919): Lion, Berlin, 1890. Charcoal and pastell on paper, signed lower right. 19x29 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh.
10030.

32 000 HUF
82,90
91,43
21

10031.

280 000 HUF
725,39
800,00

Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi forgatag (Andrássy út, Opera). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Berkes A. 40x50cm. Dekoratív, kopott fakeretben. "1894-ben végzett az Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányutat tett Párizsban. Eleinte tájképeket, később városrészleteket ábrázoló műveket festett. 1903-tól vett részt a Műcsarnok kiállításain. Egy műve a Nemzeti Galériában található." / oil on canvas, signed lower right, framed
10032.

Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi forgatag (Andrássy út, Opera). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Berkes A. 40x50cm. Dekoratív, kopott fakeretben. "1894-ben végzett az Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányutat tett Párizsban. Eleinte tájképeket, később városrészleteket ábrázoló műveket festett. 1903-tól vett részt a Műcsarnok kiállításain. Egy műve a Nemzeti Galériában található." / oil on canva...

140 000 HUF
362,69
400,00

Komáromi-Kacz Endréné (1883-1954): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 70x84 cm / watercolour on paper, signed lower right, framed
10033.

48 000 HUF
124,35
137,14

Neogrády Antal (1861-1942): Fiatal lány a szabadban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Neogrády A. 50x60 cm Dekoratív korabeli keretben. / oil on canvas, signed lower right, framed
10034.

140 000 HUF
362,69
400,00

Pállya Carolus (1875 - 1948-50 körül): Ló itatás. Olaj, falemez, jelezve balra lent: Carolus Pállya, dekoratív kopott fakeretben, 11x16 cm
10035.

28 000 HUF
72,54
80,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF