10176.
39. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
28 000 HUF
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Lila virág. Olaj, vászon, faroston, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 39×30 cm