10080.
39. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
150 000 HUF
Gaál József (1960-): Zaalezart II., 1995. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 85x40 cm. Párdarabja reprodukálva: Szabó Noémi: Az önmagával viaskodó ember. Gaál József művészete. Bp., 2010, T-Art Alapítvány. Egészen apró felületi sérülésekkel. / oil on canvas, signed on the reverse. With very minor surface damages.