10149.
39. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
80 000 HUF
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra, 1986. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. Pesti Műhely nyomása és kiadása. Üvegezett keretben. 47,5x33 / serigraphy on paper, unsigned, framed