10130.
39. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
95 000 HUF
Klie Zoltán (1897-1992): Áramlás (cím nélkül). Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 60x30 cm / oil on canvas, signed lower left, framed