10148.
39. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
95 000 HUF
Korniss Dezső (1908-1984): Szűrmotívum III. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 52/100. Üvegezett fakeretben, 58×42 cm. / serigraphy on paper, signed, numbered, framed