10184.
39. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
42 000 HUF
108,81 EUR, 120,00 USD
Luzsicza Lajos (1920- 2005): Présház. Plextol, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat kissé hiányos címkéjével. Üvegezett fakeretben. 60×80 cm / plextol on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed