10180.
39. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
130 000 HUF
23
Mácsai István (1922- 2005): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéjével. Üvegezett keretben, 60×80 cm / Mácsai István (1922-2005): Still life. Oil on canvas, signed lower right, framed, 60×80 cm